Panowie z zagęszczarką w 30 minut uwinęli się z dachówką i zacząłem zabawę w kamieniarza. Bardzo fajna i uspokajająca robota. Kamienie, jak już wspomniałem, mam jakiś metr pod trawnikiem.


Tata, organista, strażak, internauta

Panowie z zagęszczarką w 30 minut uwinęli się z dachówką i zacząłem zabawę w kamieniarza. Bardzo fajna i uspokajająca robota. Kamienie, jak już wspomniałem, mam jakiś metr pod trawnikiem.

Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.